محصولات / بذر

شرکت توزیع و پخش سراسری ترنم سبز زاینده رود توزیع کننده سموم بایر آلمان )

taranomsabz@

t.me@taranomseeds

واحد پشتیبانی و فروش:

031-37516004

031-37516002

031-37515855

031-37515359

 
فیتو یک شرکت چند ملیتی اسپانیایی است که در سال 1880 در سنت مارتین پرو پروانسال، بارسلونا تاسیس شد و در طول 130 سال گذشته از یک شرکت کوچک بذر خانوادگی به یکی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی در زمینه بهبود ژنتیک و تولید و توزیع بذر محصولات باغی و زراعی تبدیل شده است.
از بزرگترین اهداف ارزشمند ما قرابت با مشتریان است. شرکت فیتو با همکاری کشاورزان و افراد خبره در این زمینه، قادر به پاسخگویی نیازهای متفاوت هر مشتری است.
فعالیت های بین المللی:
این شرکت علاوه بر کسب موفقیت¬های داخلی، همواره در سطح بین المللی نیز در حال پیشرفت بوده و امروزه 58 درصد از حجم معاملات آن مربوط به صادرات به بیش از 70 کشور دنیا است. امروزه فیتو دارای 5 شرکت تابعه بوده و نمایندگان این شرکت در بیش از 10 کشور دنیا فعال هستند. بعضی از این مراکز دارای ادارات، مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه های آزمایشی خود هستند. همچنین دارای توافقنامه-های همکاری با صدها کشاورز با هدف بهبود و انطباق هر بذر باشرایط آب و هوایی هر منطقه می-باشند.
 

 

تحقیقات: 
شرکت فیتو از زمان تأسیس آن به تحقیق (Research)، توسعه (Development) و نوآوری (Innovation) متعهد بوده است (R+D+I). این شرکت همواره به پیشرفت ارقام در فهرست کاتالوگ خود توجه نموده و از فناوری بیوتکنولوژی به عنوان ابزاری برای صرفه جویی دروقت و بهبود دقیق تر ارقام استفاده می کند. یک از اهداف برای توسعه و ثبت فناوری های مفید در بخش تولید غذای ایمن، سالم و قابل دسترس برای همه است.
منفعت همگانی: 
منافع شرکت فیتو تمامی جوانب را در بر می گیرد. در این راستا، سرمایه گذاری¬های این شرکت متمرکز شده است بر بهره وری:
تولید کنندگان: بهبود تولید، افزایش مقاومت گیاه و کیفیت میوه
توزیع کنندگان: دستیابی به طول عمر محصول بدون افت کیفیت
مصرف کنندگان: بهبود جوانب ارگانیکی شامل ظاهر، عطر و طعم و بافت