آریا نام نهاده/ Pioneers اردن _ آمریکا

 

شرکت توزیع و پخش سراسری ترنم سبز زاینده رود توزیع کننده سموم بایر آلمان )

taranomsabz@

t.me@taranomseeds

واحد پشتیبانی و فروش:

031-37516002

031-37515855

 031-37515359

 

 

Pioneers اردن_ آمریکا

 
آریانام نهاده با هدف ایجاد یک مرجع کشاورزی در تغذیه گیاهی و حفاظت از محیط زیست متولد شده است. برای آریانام نهاده، زمین مزرعه پهناوری است با شرایط اقلیمی – کشاورزی متفاوت که هدف آن تامین غذا برای جمعیت روزافزون جهان می باشد. تعهد حرفه ای ما در آریانام نهاده، همکاری برای پایداری و حفظ این جهان است.
امروزه تامین غذا یکی از عمده ترین دغدغه های بشر به شمار می رود. همین امر باعث شده تا دیدگاههای تخصصی و تجاری در سرتاسر دنیا به صورت یکپارچه به خدمت جامعه کشاورزی درآیند. آریانام نهاده به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه جهانی مفتخر است تا ضمن تامین نهاده های کشاورزی، با استفاده کاربردی از دانش روز دنیا در جهت پیشبرد این صنعت، حضوری فعال داشته باشد.
آریانام نهاده به عنوان نماینده انحصاری برترین برندهای جهان در ایران، تامین بهترین انواع نهاده های کشاورزی، ارائه فرمولاسیون های جدید روز دنیا، مشاوره های فنی و تخصصی، مهندسی فروش و جلب رضایت مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است. دیدگاه اعضاء آریانام نهاده یک نگرش علمی- تجاری حاصل از تجربیات و فعالیت های آنها در صنف کشاورزی به مدت بیش از یک دهه است.
از آنجا که تحقیقات و توسعه (R&D) یک معیار ارزیابی رشد و توسعه کسب و کار در اکثر سازمان ها به شمار می رود، آریانام نهاده با شعار نگاهی نو به فردا، بر آن است تا با تکیه بر دانش روز دنیا و آگاهی مطلوب از فاکتورهای تجاری بخش کشاورزی رسالت خویش را در برابر جامعه کشاورزی و محیط زیست به بهترین شکل به انجام برساند.آسکومارین

تاثیرات در گیاه:

فروت ست، آفزایش میزان گل دهی، افزایش وزن میوه، افزایش میزان روغن در دانه های روغنی، افزایش دوره انبار داری، افزایش سبزینگی، تحریک جوانه زنی بذر، افزایش دور برداشت.

 

 ازوتیم

 تاثیرات در گیاه:

فروت ست، افزایش سبزینگی، کاهش سال آوری درختان میوه، افزایش رشد رویشی، افزایش کارایی محلول پاشی، افزایش دور برداشت

 

کلسی بر

تاثیرات در گیاه:

افزایش طول دوره انبار داری، همسان سازی اندازه میوه ها، مقابله با نا هنجاری های میوه، کاهش ریزش میوه

 

دکاپ پلاس

تاثیرات در گیاه:

افزایش وزن میوه، رنگ آوری محصول، تحریک ریشه زایی،

 

ست آپ

تاثیرات در گیاه:

فروت ست، کاهش ریزش میوه، کاهش سال آوری درختان میوه، افزایش رشد رویشی، تحریک جوانه زنی بذر، افزایش دور برداشت

 

اکستریم

تاثیرات در گیاه:

افزایش میزان گل، افزایش وزن میوه، تسریع رسیدن میوه، افزایش عطر محصول، مقابله با رشد رویشی زیاد، افزایش سطح مقاومت گیاه و بیماری های قارچی، تحریک ریشه زایی